Growboxy, suszarnie i clonboxy

Profesjonalny system namiotów uprawnych Growbox

Prowadzenie uprawy roślin w warunkach domowych wymaga dostosowania środowiska do potrzeb konkretnych gatunków. Niektóre, szczególnie wrażliwe na zmiany klimatu rośliny, ciężko adaptują się warunkach naturalnych, dlatego powstał profesjonalny system namiotów uprawnych - Growbox.

Namioty uprawowe stworzone zostały na potrzeby profesjonalnej, domowej uprawy takich gatunków, które wymagają zapewnienia i zachowania specjalnych warunków niezbędnych do harmonijnego wzrostu. Growbox to doskonałe rozwiązanie, które zastąpi kosztowną szklarnię. Namiot wymaga też znacznie mniej czasu na montaż niż budowa stałego obiektu.

Solidne materiały, nieprzemakalność i prostota montażu

Namioty Growbox mają bardzo atrakcyjny wygląd, dlatego mogą być ustawiane bezpośrednio w sąsiedztwie domu mieszkalnego czy w centralnej części działki. Zależnie od modelu namiotu Growbox do ich zalet można zaliczyć:

  • nieprzemakalność,
  • światłoszczelność,
  • wodoodporne dno,
  • wysoki współczynnik wewnętrznego odbijania światła,
  • trwały, wzmacniany kątownikami stelaż metalowy,
  • dodatkowe rękawy wentylacyjne.
Na najwyższym poziomie stoi również wykonanie. Stworzone z najlepszych materiałów, namioty Growbox będą służyły przez wiele lat. W tej relatywnie niskiej cenie, oferujemy Państwu solidny system, który spełnia wszelkie wymogi dotyczące gabarytów oraz precyzji wykonania i co najważniejsze prostoty montażu. Proponujemy również przydatny w montażu Growbox zestaw do wzmocnienia namiotów.

Growbox pozwoli zachować niezmienny mikroklimat

Nasz sklep oferuje Państwu namioty w różnych rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie jego wielkości do realnych potrzeb. Niekwestionowaną zaletą systemu jest przede wszystkim jego mobilność. Raz założoną uprawę, możemy przenieść w dowolne miejsce. Kolejną, jest oczywiście zachowanie niezmiennego mikroklimatu, którego potrzebują wymagające rośliny. Oferujemy również przydatny w namiotach Growbox zestaw akcesoriów montażowych, jak plastikowa redukcja czy rurki usztywniające.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Filtry

Producenci
więcej >

Cena