Opis produktu

Substrat CANNA Coco to produkt w 100% organiczny, który posiada delikatną, jednolitą strukturę, bez wirusów, dodatków chemicznych i chorób gleby. Fakt, że CANNA Coco nie została poddana obróbce parą, to nie jedyna właściwość, która odróżnia ten substrat od pozostałych. Decyduje o tym również zastosowanie czystych materiałów źródłowych pierwszej jakości, które pochodzą z Indii, gdzie urządzenia produkcyjne do namaczania kokosu wykorzystują świeżą wodę. To daje pewność, że żadne sole nie znajda się w kontakcie z CANNA Coco. Gwarancja czystego produktu.
 
Substrat CANNA Coco łączy w sobie silny system korzeniowy, potężny wzrost i możliwość ponownego zastosowania. Łączy w sobie również tolerancję i masę organiczną gleby, które są precyzyjnie dawkowane przy użyciu hydroponiki. Posiada kompleksową równowagę pomiędzy wodą i powietrzem, co oznacza, że przewyższa inne substraty. Substrat CANNA Coco został opracowany i stworzony na potrzeby hodowców CANNA.
 
  • Coco Substrat PLUS posiada znak jakości RHP
  • Może być stosowany jako domieszka do ziemi poprawiając krążenie powietrza i wchłanianie nawozu
  • Może być używany z nawozami do podłoży kokosowych- Ekologiczny produkt o jednolitej strukturze i pełnym buforowaniu
  • Oczyszczony, wielokrotnie płukany, wolny od dodatków chemicznych, wirusów, chwastów, chorób ziemi
  • Zawiera trichodermę, co zapobiega powstawaniu chorób glebowych i poprawia wydajność roślin
  • Do wielokrotnego użytku 
  • Zawartość substancji organicznych ponad 80%

 

pH 5,5-7,0
 
EC 0,2

Pojemność: 50 litrów p
rodukt w 100% organiczny, który posiada delikatną, jednolitą strukturę, bez wirusów, dodatków chemicznych i chorób gleby. Fakt, że CANNA Coco nie została poddana obróbce parą, to nie jedyna 

Opinie

Dodaj swoją opinię o produkcie

 

Z tym produktem kupiono również

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane