Opis produktu

SENSI TERRA PART ONE 5L, NAWÓZ NA WZROST I WCZESNE KWITNIENIE

 

Przedstawiamy serię Sensi Terra™ na rynek europejski - nowy podstawowy składnik odżywczy zaprojektowany specjalnie dla wstępnie nawożonych gleb i mieszanek bezglebowych.

Ten ukierunkowany na wyniki nawóz jest zarówno prosty, jak i łatwy w użyciu, a jednocześnie zawiera więcej wartości odżywczych w każdej dawce niż produkty konkurencyjne. Dzięki pełnemu zestawowi chelatowanych mikroelementów Twoje rośliny cieszą się solidnym odżywianiem, którego potrzebują, aby nagrodzić Cię większymi, bardziej mroźnymi i bogatymi w żywicę kwiatami.

 Zaprojektowaliśmy serię Sensi Terra™ tak, aby spełniała wymagania żywieniowe specyficzne dla danej fazy uprawy, zarówno w fazie wegetatywnej, jak i kwitnienia, zapewniając optymalny rozwój roślin podczas uprawy w glebie i mieszankach bezglebowych.

Ciesz się najlepszymi zwrotami w konkurencyjnej cenie.

 Seria Sensi Terra™ została specjalnie zaprojektowana do stosowania z twardą i miękką wodą zarówno w glebach wstępnie nawożonych, jak i w mieszankach bezglebowych.

 UWAGA: W Advanced Nutrients nie stosujemy paklobutrazolu, daminozydu ani żadnych innych zakazanych regulatorów wzrostu roślin w naszych produktach.

 

Jak stosować Sensi Terra™ Part One 

Stosować od 1 do 7 ml/l od etapu klonowania/siewu do 2 tyg. fazy kwitnienia włącznie.


W razie potrzeby dodawać 2-4 razy w tygodniu. W przypadku kokosowego włókna kokosowego lub hydroponiki: stosować codziennie (wymagana dodatkowa suplementacja wapniem).

Dobrze wstrząsnąć przed użyciem i nie przekraczać odpowiednich dawek. Zaleca się stosowanie Sensi Terra™ Part One i Part Two razem (najpierw ONE, potem TWO)

 

Dodatkowe informacje

  • Maksymalizacja wyników upraw w mieszankach glebowych i bezglebowych
  • Precyzyjne proporcje składników odżywczych dla każdej fazy rozwoju rośliny
  • Mało znanym faktem jest to, że konopie wymagają spadku poziomu azotu około drugiego tygodnia kwitnienia, kiedy to poziom potasu powinien wzrosnąć.
  • Jest to tylko jedna z części tego, co sprawia, że Sensi Terra™ firmy Advanced Nutrients jest tak wyjątkowa. Dzięki temu łatwemu w użyciu podstawowemu roztworowi odżywczemu, hodowcy karmią swoje uprawy Sensi Terra™ Part 1 przez przejście od wegetacji do kwitnienia, a następnie dokonują zmiany i przechodzą na Sensi Terra™ Part 2 w drugim tygodniu kwitnienia.
  • Dzięki Sensi Terra™ Part 2 rośliny otrzymują zredukowany azot i optymalny stosunek fosforu do potasu, niezbędny do maksymalizacji produkcji kannabinoidów i terpenów we właściwym czasie.

 

Zaprojektowane w celu optymalizacji uprawy w glebie, Sensi Terra™ Part One i Sensi Terra™ Part Two działają synergicznie, zapewniając najbardziej kompletny cykl składników odżywczych, jaki kiedykolwiek stworzono dla podłoża uprawowego.

  • Stabilizowane pH (mniejsze wahania pH niż u konkurencji)
  • zapewnia wyższy poziom wielu mikroelementów
  • ulepszone chelaty dla zwiększonej absorpcji
  • zmniejszone zasolenie - zapewnia dokładnie to, czego potrzebuje roślina przy mniejszej ilości odpadów (przy niższym EC niż konkurencja)
  • uderza w Shift spadkiem azotu w połowie kwitnienia i innymi specyficznymi proporcjami makro i mikroelementów.

 

Kompletny cykl składników odżywczych dla upraw w glebie

Nawozy Sensi Terra™ Part One i Sensi Terra™ Part Two, zaprojektowane z myślą o maksymalizacji wyników upraw w glebie i mieszankach bezglebowych, działają synergicznie, zapewniając najbardziej kompletny cykl składników odżywczych, jaki kiedykolwiek stworzono dla roślin. Ten ukierunkowany na wyniki nawóz jest zarówno prosty, jak i łatwy w użyciu, a jednocześnie zawiera więcej wartości odżywczych w każdej dawce niż produkty konkurencyjne. Dzięki pełnemu zestawowi chelatowanych mikroelementów rośliny cieszą się solidnym odżywianiem, którego potrzebują, aby nagrodzić cię większymi, bardziej mroźnymi i bogatymi w żywicę kwiatami.

 

Opinie

Dodaj swoją opinię o produkcie

 

Z tym produktem kupiono również

Produkty powiązane