Opis produktu

Advanced Nutrients Flawless Finish
Pragniesz, aby twoje rośliny były zdrowe, a ich piękny aromat zachował się nawet po ścięciu? Zastosuj Flawless Finish! Ten najwyższej jakości biostymulator wypłukuje rośliny z zanieczyszczeń, metali ciężkich i soli nawozów, dzięki czemu pąki zachowują nienaruszony najczystszy smak i aromat. Chelatacja i głodówka usuwają toksyny z pożywki i pozwalają roślinom oczyścić się z nagromadzonych składników mineralnych przed zbiorami.
 
  • Nasza zastrzeżona mieszanka chelatowanej technologii wiąże metale ciężkie i wyciąga je z roślin, zapewniając naturalny produkt końcowy
  • Chelaty wychwytują i neutralizują jony pierwiastków
  • Stabilizowane chelaty i siarczan magnezu usuwają azotany i siarczany
  • Wyższy stosunek C do N sprzyja wyższej zawartości cukru w ​​dojrzewających kwiatach
  • Kwiaty wchłaniają odpowiednią ilość magnezu co przyspiesza dojrzewanie
  • Pobiera azot w optymalnym czasie, aby utrzymać wielkość plonów
Flawless Finish jest specjalnie zaprojektowany do stosowania z różnymi hydroponicznymi podłożami uprawowymi i systemami wodnymi takimi jak aeroponika, nawadnianie kropelkowe, NFT, DWC itp.
UWAGA: W Advanced Nutrients nie używamy w naszych produktach paklobutrazolu, daminozydu ani żadnych innych zabronionych regulatorów wzrostu roślin.
 
 
Wskazówki dotyczące płukania upraw
Aby całkowicie pozbyć się niebezpiecznych substancji i nadmiaru soli, należy rozpocząć stosowanie Flawless Finish około 4-10 dni przed planowanymi zbiorami. Najpierw opróżnij swój zbiornik na odżywki i napełnij go świeżą wodą. Następnie wystarczy dodać Flawless Finish firmy Advanced Nutrients i używać tego roztworu aż do dnia zbiorów. W rezultacie otrzymacie najczystsze, najbardziej bujne i najsmaczniejsze zbiory jakie możecie sobie wyobrazić.
 
Flawless Finish pracuje dla Ciebie nawet po zbiorach
Advanced Nutrients było w stanie uzyskać imponujące dowody na to, że rośliny traktowane Flawless Finish znacznie lepiej się ścinają nawet podczas peklowania. Twoje zbiory będą pachniały lepiej i wyglądały znacznie lepiej. Ponadto Flawless Finish sprawia, że kwiaty są mniej podatne na typowe choroby przechowalnicze, takie jak grzyby czy pleśń. I wreszcie, co nie mniej ważne, Flawless Finish ma niezwykle pozytywny wpływ na smak Twoich owoców - są one delikatniejsze, słodsze i mają o wiele więcej związków aromatycznych niż zwykle.

Instrukcja stosowania:
Rozcieńczyć ze świeżą wodą 4-10 dni przed planowanymi zbiorami
2 ml Advanced Nutrients Flawless Finish na 1 litr wody
Advanced Nutrients opiera się na wartości EC równej 0,0 (w razie potrzeby prosimy o wyrównanie)
 
 
Skład:
  • Magnez (Mg) całkowity: 0,97%.
  • Magnez, rozpuszczalny w wodzie: 0.47%
  • Magnez, chelatowany: 0.5%
  • Siarka (S): 1.3%

Opinie

Dodaj swoją opinię o produkcie

 

Z tym produktem kupiono również

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane